שירותי החברה

אחזקה וניהול פרויקטים

תחזוקת בניין משותף המבוצעת על ידי חברת ניהול מקצועית, משפרת את איכות חיי הדיירים ואף משמרת ומשביחה את ערך הנכס. חברת מ.א.ן. מייחסת חשיבות עליונה למעקב, פיקוח ותפעול נכון של מערכות המבנה על מנת לשמור על רמת איכות חיים גבוהה של הדיירים וכמובן להבטיח את ביטחונם האישי. לצורך כך, אנו מבצעים אחזקה שוטפת של מערכות החירום השונות בבניין, כולל ביצוע בדיקות תקופתיות מול גופים מוסמכים.

אחזקה שוטפת של מערכות חרום השונות

האחריות על תפקודם, תפעולם והקצאת תקציב לנותני השירות מוטלת בד''כ על וועד הבניין והדיירים. כל עוד המערכות עובדות, הכול בסדר, אבל מה קורה בזמן תקלה באחת המערכות? הפסקת חשמל, למשל היא דבר שקשה מאוד לצפות. היא יכולה להימשך מספר שעות , דבר שעלול לפגוע בהתנהלות תקינה של מערכות המבנה ובאיכות חייהם של הדיירים. אם הגנרטור המיועד לשעת חירום אינו תקין, עדיף לדעת על כך מראש ולטפל בבעיה, במקום לגלות זאת בעת הפסקת החשמל .

פיקוח על מערכות וקבלנים

תקינות ובטיחות עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו! על מנת להבטיח התנהלות תקינה של מערכות המבנה לשביעות רצונם של הדיירים, אנו לבצע בדיקות תקינות רבות. בדיקות אלה הינן חשובות ואף קריטיות , משום שזיהוי התקלות בהן יכול למנוע נזקים לרכוש הדיירים ואף למנוע חלילה אפשרות של פגיעה בנפש. במסגרת מערך השירותים שלנו, אנו דואגים לתקינות של מערכות האינסטלציה, תקינותם של שערים חשמליים, תאורת חדר המדרגות, ציוד כיבוי האש, מאגרי המים וכיו"ב. בנוסף לכך, איש אחזקה מטעם חברתנו ידאג לאחזקה שוטפת , כמו החלפת נורות שרופות, בדיקת תקינותן של הדלתות או כיוון שעוני שבת. חלק מהפעולות והבדיקות יוגדרו כשבועיות, אחרות כחודשיות, אבל בכל מקרה תוכלו אתם להיות רגועים שיש מי שמטפל בכל אותם פרטים קטנים ומשמעותיים ולאיכות החיים בבניין הדירות שלכם.

שירותי ניקיון - נהנים מסביבה נקייה ומטופחת!

דלתות הזכוכית שמתלכלכות מהאבק בחוץ, סימנים של כפות הידיים על מראות בשטחים משותפים, פחי האשפה בלובי שמתמלאים במהירות, קפה שנשפך במעלית ועוד...כל אלה פוגעים באיכות החיים של הדיירים. על מנת לשמור על סביבה נעימה ונקייה אנו נעזרים בשרותי ניקיון מגוונים ומקצועיים , כך שלא תצטרכו לדאוג לניקיון בעצמכם. שרותי הניקיון שלנו כוללים טווח רחב של פעולות חיוניות, כמו טאטוא וניקיון של הלובי, החניון והכניסה לבניין, שטיפת רצפות, ניקיון חדרי מדרגות, ניגוב אבק, מירוק מראות ומשטחי זכוכית, ריקון פחי האשפה, ביצוע פוליש בקומת הכניסה (במועד המוסכם) ועוד.

גינון ושירותי הדברה

אנו מתמחים בהדברת כל סוגי החרקים והמזיקים! תיקנים ומזיקים אחרים מהווים מפגע אסתטי ומקור לסכנות בריאותית בשל המחלות שהם עשויים להפיץ והלכלוך שהם מביאים ממקורם בביוב. ריסוס שנתי על ידי מדביר מוסמך ומקצועי, יעזור לכם להימנע מתיקנים ומזיקים אחרים בבית ובשטחים המשותפים של הבניין.

טיפוח ואסתטיקה של סביבת מגורים. אנו מבינים היטב את חשיבותם של שירותי גינון בכל סוג של מבנה, בין אם הוא מיועד למגורים ובין אם הוא משמש כבניין משרדים.  על מנת ליצור ולשמר סביבת מגורים נעימה ומטופחת, אנו מצעים לקהל לקוחנו שרותי גינון שיבצעו על ידי גנן מקצועי ומנוסה.

דילוג לתוכן